S9 ile S9+ FCC sertifikası alırken yakalandı

0
232

Akıllı cep telefonu üretiminin bir numaralı ismi olan Güney Kore kökenli Samsung firması, yeni nesil akıllı cep telefonları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. 2018 yılında yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile karşımıza çıkmaya hazırlanan ünlü şirket, bu cihazlara FCC sertifikası alırken yakalandı.

FCC bürosunda SM-G960F ve SM-G965F kod adıyla birlikte görülen ürünlerin içereceği teknik özellikler, fiyat etiketi ve tasarım anlayışı ile ilgili herhangi bir kamuoyuna sızdırılmadı. Ürünlerin Samsung tarafından geliştirilmekte olan Galaxy S9 ile Galaxy S9+ modeli olduğuna kanaat getirilirken, cihazların resmi olarak tanıtımının Mobil Dünya Kongresi (MWC 2018)’te tanıtılması bekleniliyor.

Galaxy S9’da, 3.5 mm kulaklık girişi yer alacak
Ancak daha önce sızdırılan bilgilere baktığımızda tam anlamıyla dünyanın en iyisi olarak tanımlanacak olan bir çerçevesiz OLED ekranı üzerinde cihazın şekilleneceği düşünülüyor. Hemde bu ürün muhteşem bir görüntü kalitesi sunmayı başaracakken, sektörde profesyonel kamera teknolojisi kullanması bekleniliyor.

Öte yandan cihazın 512 GB kapasiteli depolama alanı sunan bir versiyonu bulunacakken, fiyat etiketinin ne kadar olacağı ise önemli bir soru işareti olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım Samsung firması bu amiral gemisi modelleriyle sektörde nasıl bir başarı elde edebilecek

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz