Samsung Galaxy Book İle Tablet Piyasasını Dize Getirecek

Sürpriz bir şekilde Samsung Galaxy Book reklamının bir anda karşımıza çıkması hemen herkesi şaşkına çevirdi. Bilhassa skandallarla geçen 2016'nın kötü gidişatına dur demek isteyen Samsung yeniliklerine birde yeni tablet ekledi.

0
538

Tablet sektöründe alışılmışın dışına çıkabilecek bir tasarımla adeta netbook yaratmayı başardıklarını söylemeliyiz. Yüksek performanslı tablet üretiminde son derece başarılı olabilecek Galaxy Book modeli aynı zamanda alternatiflerinin önüne geçebilecek bir ürün.

İlk olarak MWC 2017 ile karşımıza çıkmış olan Galaxy Book bir diğer alternatifi Galaxy TAB 3 ile birlikte tanıtılmıştı. Fakat doğrusunu söylemek gerekirse yaşanan skandallar ürünü gölgede bırakmıştı. Şimdi ise güzel ve işlevsel bir reklam filmiyle son derece başarılı bir tanıtıma imza attıklarını görüyoruz.

Samsung Galaxy Book özellikleri arasında iki ayrı ürün olduğu için öncelikle ekran boyutlarına değinmek istiyoruz. Temel kullanıma uygun 10” ekrana sahip olan ilk modeli 12” ekrana sahip profesyonel kullanımı amaçlayan model izleyecek.

İkisi bir arada olarak nitelendirilen Samsung Galaxy Book 12” İntel i5 işlemciye sahip olacak. Kaby Lake tarafından geliştirilen işlemcinin performansı uç noktalara çıkaracağına şüphe yok. Bir nevi netbook olarak kullanıp sorunsuz bir deneyim yaşanabilecek.

Diğer model olan Galaxy Book 10” ise İntel m3 işlemciyle bizlere sunulacak. Hemen aşağıdan tanıtımı için yayınlanan resmi reklamını izleyebilirsiniz. Tablet almayı düşünenlerin aklını çelebilecek kadar şık bir ürün olduğunu söylememiz mümkün.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz