Samsung Galaxy Book Tablet Modeli Tanıtıldı

Güney Kore teknoloji devi Samsung, önceki gün düzenlenen Mobil Dünya Kongresinde Galaxy Book tablet modelini de kullanıcılarına duyurdu.

0
683

Mobil Kongre Fuarında kullanıcılarına büyük bir sürpriz sunan Samsung, özellikle Galaxy Book tableti oldukça dikkat çeken ürünlerin başında gelme başarısı gösterdi. Son zamanlarda yaşadığı batarya patlamalarından sonra oldukça zor günler geçiren ancak 2017 yılı içerisinde kullanıcılarına büyük sürprizler ile çıkan firmanın Galaxy Book uzun süre gündeme kalma başarısı gösterecek gibi duruyor.

Galaxy Book tableti ile fuarda karşımıza çıkan Samsung’un tercih ettiği iki farklı ekran boyutu kullanıcıların tercihlerine sunulmuş durumda. 10.6 inçlik ekran boyutu ve 12 inçlik ekran boyutu olarak iki farklı ekran boyutu sunan firmanın hangi modeli daha çok tutulacağı merak konusu oldu.

İşletim sistemi olarak Windows 10 ile karşımıza çıkacak olan Samsung’un Galaxy Book tableti üzerinde İntel Core M3 olan bir nesil işlemci bulunacak. Özellikle kullanıcılarına sunduğu üst düzey özellikler ile son zamanların en dikkat çeken tabletlerinden olan Galaxy Book’ta bulunan bir diğer dikkat çeken detayda tabletin kendisine has kaleminin bulunması oldu.

Kalem özelliği ile kullanıcıların daha rahat hareket etmelerini sağlayan firmanın aynı zamanda tablet ve masa üstü özelliklerini de bir arada sunmasından sonra bakalım Galaxy Book beklenen satış rakamını yakalama başarısını gösterebilecek mi?

Kullanıcıların daha rahat kullanmaları için oldukça önemli olan S Pen özelliğini sunan Galaxy Book’un ülkemizde fiyatının ne kadar olacağı merak konusu.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz