Samsung Galaxy J7 Max Özellikleri Açıklandı

Uygun fiyata yüksek performanslı telefon almayı düşünenlere müjdeli haber Samsung cephesinden geldi. Galaxy serisini S dışına çıkaran ve J ve A gibi alternatif serilerle geniş bir ürün yelpazesi yaratan teknoloji devi yeni cihazını duyurmak üzere. Samsung Galaxy J7 Max ile fiyat performans telefonu tanımlaması yeniden şekillenecek.

0
703

MediaTek MT6757V model 8 çekirdek işlemcisinin hızı 1.6 GHz olacak. Bu fiyat aralığında görmenizin imkânsız olacağı 4 GB RAM ise en dikkat çekici unsur olarak karşımıza çıkıyor. Ön ve arka kameralarının 13 MP olması, iki tarafta da LED flaş tercih edilmesi kullanıcı deneyimini üst noktalara çıkaracak detaylar arasında.

Adından anlaşılacağı gibi Samsung Galaxy J7 Max özellikleri yönünden büyük bir cihaz olacak. Haliyle 1080p TFT ekranının boyutu 5.7” olarak açıklandı. Klasik olarak 32 GB dahili hafızayla gelmesinin yanında Micro SD kart desteği olacak. Çoğunlukla Max modellerinden alışık olduğumuz yüksek batarya yine var olan özellikler arasında.

3.300 mAh piliyle günlük kullanımın ötesine geçebilecek cihazlar arasında yer alacak. Stok olarak Android 7.0 ile satışa sunulan ürünün direkt olarak güncelleme alacak cihazlar arasında yer alacağı düşünülüyor. Amerika’da Samsung Galaxy J7 Max fiyatı için 311 $ etiket görülecek. Ancak Türkiye’de bu ürünün vergilerle birlikte ne kadara satılacağı net olarak bilinmiyor.

Amerika fiyatının 1.100 TL civarında olması bu donanımsal detaylarıyla büyük bir ivme kazandırabilir. Siyah ve Altın renkleri şu ana kadar sızdırılan renk yelpazesini göz önüne seriyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz