Şarj aksesuarlarının geleceğine göz attık!

0
157

Qi kablosuz şarj standardına pek çok farklı sektörden üretici destek vermeye devam ediyor. Son 3 yıldır popülaritesi istikrarlı bir şekilde artmaya devam eden kablosuz şarj aksesuarları, yakın gelecekte bizlere neler sunacak?

CES 2018 teknoloji turumuz devam ediyor. Hem yeni çıkan teknolojileri sizlere Las Vegas’tan aktarıyoruz hem de en son teknolojilerin uygulama örnekleriyle de, önümüzdeki yıllarda günlük hayatımıza girecek teknolojilerle ilgili aklımızdaki örnekleri daha da iyi canlandırabiliyoruz.

Kablosuz şarj aksesuarları nereye gidiyor?
Hem otomobil üreticilerin aktif olarak desteklemeye başladığı Qi standardı, Samsung ve Apple gibi mobil sektörün en önemli iki üreticisi tarafından da destekleniyor.

Özellikle akıllı telefon çeşitliliğinde 2018 yılında kablosuz şarj destekleyen modellerin sayısında ciddi bir artış bekliyoruz. Bu artış, aksesuar çeşitliliğine ve diğer pek çok alana da yansıyacak.

Evde, işte ve otomobilde telefonlarımızı ve pek çok aksesuarımızı kablosuz şarj edebiliyorken (kablosuz kulaklık, akıllı saat ve telefon gibi) oturduğumuz bir restaurantta ve kafeteryadaki masa da telefonu şarj edebilecek. Ya da satın aldığınız bir aksesuar, bir klavye de gelecekte telefonunuzu ve diğer ürünlerinizi kablosuz bir şekilde şarj edebilecek.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz