escort istanbul
9 C
Istanbul
Perşembe, Ocak 17, 2019

Facebook Platformundan Canını Çok Sıkan Gönderilere Savaş

Facebook platformu bu hafta itibariyle kullanıcıları paylaşma ile birlikte etiketleme, beğenme veyahut yorum yapma gibi işlemler gerçekleştirmeye yönlendiren spam ya da etkileşim yemi türünde olan gönderileri yok etmeye başlamış olacak.

Instagram Platformuna Çok Büyük Bir Güncelleme Yolda

Dünya'nın tamamında en popüler sosyal medya platformundan bir tanesi olan Instagram, yılbaşı temalı pek çok değişik yeni özellik barındırmakta olan çok büyük bir güncellemeyi almak üzere.

Twitter O Karmaşaya Son Verecek

Twitter platformuna, birbirine bağlı bir şekilde arka arkaya gönderi paylaşabilmeyi basitleştirecek bir özellik daha geliyor.

Uzun Tweetlerin Daha Çok Cevap Aldığı Açıklandı

SocialFlow'un yapmış olduğu araştırmasına bakılırsa, Twitter üzerinde yayınlanan uzun mesajlar kısa olanlara oranla 2 kat daha çok okunmakta.

Yılbaşında Bedava Bitcoin Dağıtacağını Açıkladı

Twitter üzerinde Travis Weaver adlı bir kullanıcı, çekilişini gerçekleştirdiği 1.500 Bitcoin ile beraber ortalığı karıştırdı.

Bollywood Yıldızına Ait lan Okunmamış E-Mail Sayısı Sosyal Medyayı Karıştırdı

Ünlü Bollywood yıldızlarından biri olan Priyanka Chopra, okunmamış bir e-mail sayısı ile herkesi şaşkınlığa uğratmış oldu.

Dünya Üstündeki En Zengin Youtuber Açıklandı

Dan Middleton, 16 milyon tane kişinin takip etmiş olduğu YouTube kanalında içeriklerinde gösterilmiş olan reklamlardan elde etmiş olduğu gelirlerle sadece bu sene 16.6 milyon dolar tutarında para kazanıp en zengin YouTuber unvanını ele geçirmiş oldu.

WhatsApp Web Uygulaması İçin 2 Tane Yeni Özellik

WhatsApp Web sürümü için gelmiş olan yeni güncelleme ile beraber artık grup sohbetlerinde de mesajları kişisel bir şekilde cevaplamak ve de videoları ayrı bir pencere üzerinde izlemek olanaklı oluyor.

Youtube Yeni Bir Müzik Uygulamasını Sunacak

YouTube platformunun ücretli video servislerinden YouTube Red ile beraber Google Play Müzik hizmeti bir araya gelmiş olacak.

Burger King Messenger Üstünden Sipariş Almakta

Faaliyetlerini TAB Gıda şirketinin bünyesinde göstermekte olan Burger King, artık Facebook Messenger platformu üstünden de sipariş almaya başlamış oldu.

MOBİL

BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR