Survivor Arena 4’ün 1’i Oyunu Uygulama Marketlerine Geldi

Acun Medya tarafından hazırlanan Survivor yarışmasının oldukça popüler olduğu günümüzde tanıtılan bir oyun birçok oyun severin dikkatini çekti.

0
460

Son yıllarda televizyon yapımcılığı adına önemli projelere imza atan Acun Ilıcalı’nın kendi kanalında sunduğu yarışma programı olan Survivor’da tanıtımı yapılan Survivor Arena 4’ün 1’i oyunu son zamanların en dikkat çeken oyunlarının başında gelmeye başladı.

Özellikle son zamanlarda akıllı telefonlar ve tabletler için üretilen binlerce oyunun içerisinde oldukça dikkat çeken ve son zamanlarda en çok indirilen oyunlardan olan Survivor Arena 4’ün 1’i oyunu hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere açıklamak istiyoruz.

Survivor adalı teması ile yarışma programı sevenlerin dikkatini çeken bu oyunun son derece basit olduğunu ve oynamak için marketlerden indirme yapmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz. 4’ün 1’i olarak geçen bu oyunu indirdikten sonra karşınıza çıkan oyunda ilk olarak 4 kare içerisinde sizlerden yeşil olan kutuyu bulmanız istenecek. Bu oyundan hemen sonra bulduğunuz yeşil kare sizlerin diğer bölümlere geçmesi için öncülük edecek ve sonraki aşamaları geçme şansını bulmuş olacaksınız.

Aynı zamanda her kazandığını puandan sonra sizlere verilecek olan deniz yıldızı amblemi ile oyunun “Shop“ kısmı içerisinde oyun içerisinde işinize yarayacak olan birçok ürünü alacak ve oyunu daha ileri seviyelere götürme fırsatını bulmuş olacaksınız.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz