TİM-TEB Girişim Evi, girişimcileri Mobile UP programına bekliyor

0
147

İş fikrinin hayata geçirilmesinden projenin tanıtımına kadar her aşamada girişimcilerin yanında olan TİM-TEB Girişim Evi, yeni programı Mobile UP ile mobil uygulama kurucularına ve geliştiricilerine globalde sürdürülebilir başarıya ulaşmaları için destek olmayı amaçlıyor.

Girişim Bankacılığı ile yenilikçi iş fikirlerini ekonomiye kazandırmaya ve girişimcilik ekosistemini güçlendirmeye yönelik çalışmalarını sürdüren Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve bünyesindeki 70.000 ihracatçı temsilcisi ile ülkemizde inovasyon ve girişimcilik kültürünün gelişmesine katkı sağlayan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), TİM-TEB Girişim Evi ile farklı girişimci gruplarına yönelik programlar geliştirmeye devam ediyor. Mobil uygulama temelli projeleri olan girişimcilere özel yeni bir destek programı başlatan TİM-TEB Girişim Evi, girişimcilerin başvurularını bekliyor.

App Samurai iş birliğiyle mobil girişimcilere özel program

Farklı ölçeklerdeki girişimcilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için Wake Up, Let’s UP, Step UP, Start UP, Level UP ve Grow UP programlarını hayata geçiren TİM-TEB Girişim Evi, şimdi de Türkiye’nin önde gelen mobil reklam platformlarından App Samurai iş birliğiyle Mobile UP programını hayata geçiriyor. Bugüne kadar 6 binden fazla uygulamanın 8 milyondan fazla indirilmesini sağlayan ve Techstars Berlin 2017 sınıfına seçilmeyi başaran self-servis mobil reklam platformu App Samurai iş birliğiyle yürütülen program kapsamında girişimcilere globalde sürdürülebilir başarıya ulaşmaları için bilgi ve deneyimler aktarılacak.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz