TRT 1 Gündüz Kuşağı Güne Renkli Bir Başlangıç Yapıyor!

0
224

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 30 Kasım Perşembe günü yeni bölümü ile TRT1’de.

Market Sırları Doktor Geldi’de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 30 Kasım Perşembe günü saat 12.45’te TRT 1’de.

Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Halit Yerebakan market sırlarından ve alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsedecek. Süt Üreticisi Serman Kirişçi, doğal sütlerin nasıl kullanıldığı ve nasıl işlemden geçtiğini anlatacak. Şef Ayşem Eker ise evde doğal yoğurt yapımı hakkında bilgi verecek.

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

30 Kasım 2017 Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada konuk olduğu Berrin ve Hikmet Çağdaş çiftinin evindeki yeni sorunlarla ekranda olacak. Berrin uzun zamandır hayal ettiği güzel haberi sonunda alır ve bir bebeği olacağını öğrenir. Evde bir bayram havası vardır. Doğmamış bebekleri için hayaller kurmaya başlayan çiftin ilk planı da Ayşe’yi odasından çıkarmak olur.

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz