TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!

0
200

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 24 Kasım Cuma günü yeni bölümü ile TRT1’de.

‘Kepek Sorunu’ Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 24 Kasım Cuma günü saat 12.45’te TRT 1’de.

Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Uzm. Dr. Murat Palabıyık, farenjit ve enfeksiyonlarda ne yapılması gerektiğinden bahsedecek. Halit Yerebakan, kepek problemi, saç derisi kabuklanmaları ve bunların nedenlerini anlatacak. Uzm. Dr. Canan Öztürk ise evde yapılabilecek doğal karışımlar ve kepeğe çözüm olabilecek tariflerle TRT1 ekranında yer alacak.

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

24 Kasım 2017 Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, sosyal medya aracılığıyla tanışıp evlenen, üç aylık çiçeği burnunda Gül ve Selçuk Kandemir çifti, evlilikleri boyunca birbirine yalan söylemiştir. Bu yüzden sorunlar yaşayan ve birbirinden ayrı düşen çift tekrar bir araya gelecek mi? Hepsi yeni bölümde Bir Yastıkta Kocayalım ’da.

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz