TÜRK SANAT MÜZİĞİ SANATÇISI YILMAZ MORGÜL KIBRIS’TA

0
216

Kıbrıs’ın en iyi otelleri arasında bulunan The Savoy Ottoman Palace, Türk Sanat Müziği sanatçısı Yılmaz Morgül’ü büyüleyici sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.
Kıbrıs’ın merkezi Girne’de adeta Osmanlı Saraylarında konaklama hissi veren The Savoy Ottoman Palace, sesiyle herkesi kendisine hayran bırakan Türk Sanat Müziği sanatçısı Yılmaz Morgül’ün eşsiz konserine ev sahipliği yapacak. Klasik şarkılar alanında gelmiş geçmiş en önemli yorumcular arasında yer alan Morgül, 20 Ekim Cuma gecesi hayranlarına müzik ziyafeti yaşatacak.
Konser Günü: 20 Ekim 2017 Cuma
Saati: 22:00
Yeri: The Savoy Ottoman Palace
The Savoy Ottoman Palace Hakkında:
The Savoy Ottoman Palace, Kıbrıs’ın gözbebeği Girne’nin merkezinde 12.500 m2’lik bir alan üzerine kurulmuş olup, her metrekaresinde Osmanlı Saraylarının konfor ve ihtişamı ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. Her damak zevkine hitap edebilecek geleneksel Türk mutfağının yanı sıra Dünya mutfağından da eşsiz lezzet sunan restoranları, sağlık kulüpleri, Osmanlı tarzında pub kültürü, alışveriş merkezi ve casinosu ile unutulmayacak bir tatilin kapıları aralıyor.
Görkemli mimarisi ve Osmanlı zevki ile tasarlanan 111 Deluxe konuk odası, 15 Paşa Suit ve 2 Sultan Suit lüks bir anlayışla dekore edilmiş olup, misafirlere en üst seviyede rahatlık sağlayacak şekilde döşenmiştir. Yüksek kalite standartları, geleneksel Osmanlı misafirperverliğinin adeta Girne’de ki adresi Savoy Hotel ziyaretçilerine en iyiyi sunma hedefi ile çalışıyor. Taşıdığı özellikler anlamında The Savoy Ottoman Palace Kıbrıs’ın tek ve ayrıcalıklı oteli olma özelliğini taşıyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz