U12 Modeli Çerçevesiz 4K Ekranı İle Ortaya Çıktı

0
2448

Daha önce 4K ekran özelliğiyle gelebileceği sızdırılan HTC U12 modeli ile ilgili ilk görsel de ortaya çıktı. Bir önceki serisinde başlattığı ekran/kasa oranındaki artışı bu modelinde daha da geliştirmeyi planlayan firma, yeni amiral gemisinde üst düzey özellikleri de kullanıcılara sunacak.

Akıllı telefon piyasasının daimi üyelerinden olan HTC, bugüne kadar geliştirdiği U serisi modellerinden yeterli kazancı sağlayamadı. U11 Plus modeli ile çerçevesiz ekranlı akıllı telefonlar arasına giriş yapan firma, bu modelinde %78 ekran/kasa oranıyla rakiplerine göre sınıfta kalmıştı. Ancak HTC U12 ile ilgili gelen ilk bilgilere göre şirket bu alanda kendisini oldukça geliştirmiş gibi.

HTC U12 modeli ile ilgili ortaya çıkan görsel incelendiğinde çerçevesiz bir ekran kendisini gösteriyor. Apple’ın 10. yıla özel ürünü iPhone X modelinde olduğu gibi yuvarlak köşelere sahip olan cihazda ön yüzeyde belirgin bir parmak izi okuyucusu alanı gözükmüyor. Parmak izi tarayıcısı cihazın arka yüzeyinde konumlandırılmış olabilir veya yeni teknolojilerden yüz tanıma tarayıcısına yerini bırakmış olabilir.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz