VAKKORAMA EVENTS GENÇLİĞİN DİNAMİK RUHUNU İSTİNYEPARK’TA BULUŞTURUYOR!

0
181

Özgür, dinamik ve cesur ruhlar Vakkorama İstinyepark’ta sınır tanımayan eğlence için bir araya geliyor. Dünyaca ünlü DJ’lerin canlı performansları, partiler ve workshoplar her Çarşamba Vakkorama İstinyepark’ta süprizlerle dolu, heyecan verici bir deneyim yaşatacak.
Vakkorama Events, 6 Aralık-27 Aralık Arası Etkinlik Takvimi;
6 Aralık Çarşamba; ‘Leica Photography Workshop’. Portre fotoğrafçılığına dair tüm detayların paylaşılacağı workshop ile katılımcılar, Vakkorama İstinyepark’ta Leica kameraları deneyimledikten sonra, Instax ile kendi portrelerini çekerek anında sosyal medyada paylaşma şansını elde edecek.
13 Aralık Çarşamba; Dj Andrea Mole. Ibiza’nın en önemli djlerinden biri olan Dj Andrea Mole yazın ritmini Vakkorama İstinyepark’a taşıyacak.
20 Aralık Çarşamba; ‘JOY Flowers Yılbaşı Süsü Workshop’ı ile katılımcılar 2018’e günler kala Vakkorama İstinyepark’ta yılbaşına özel rengarenk süsler hazırlama fırsatı yakalayacak.
27 Aralık Çarşamba; DJ Pappa. 2011’den bu yana her yaz Mikonos’ta DJ’lik yapan DJ Pappa, müziğin özgür gücünü bu kez Vakkorama İstinyepark’ta katılımcılarına hissettirecek.

Her ay birbirinden özel ve eğlenceli workshoplar ve DJ performansları Vakkorama İstinyepark’ta meraklılarını bekliyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz