VODAFONE, FELİS’TE “YILIN REKLAMVERENİ” OLDU

0
170

 

İnovatif pazarlama anlayışıyla yaratıcı kampanyalara imza atan Vodafone Türkiye, bu yıl 12’nci kez düzenlenen ve pazarlama iletişiminin en prestijli ödülleri arasında yer alan MediaCat Felis Ödülleri’nde “Yılın Reklamvereni” seçildi. Vodafone, bu yıl 3 bin 385 başvuruyla tarihi bir başarı yakalayan Felis Ödülleri’nde 13 dalda 1 Büyük, 21 Felis ve 19 Başarı olmak üzere toplam 41 ödül birden kazanarak en çok ödül alan kurumlar arasına girdi. Vodafone’un “Red Fi Sponsorluk Kurtarılan İmzalar” kampanyası ise “Medya” dalında Büyük Ödül’e layık görüldü.

19 Kasım 2017 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, yenilikçi ve yaratıcı pazarlama iletişimi kampanyalarıyla ödül almaya devam ediyor. Vodafone, pazarlama iletişiminde Türkiye’nin en prestijli ödülleri arasında gösterilen ve bu yıl 12’nci yaşını kutlayan MediaCat Felis Ödülleri’nde “Yılın Reklamvereni” seçildi. Vodafone, bu yıl 3 bin 385 başvuruyla tarihi bir başarı yakalayan Felis Ödülleri’nde “Açıkhava”, “Basın”, “Doğrudan Pazarlama”, “Film”, “Medya”, “Promo ve Aktivasyon”, “Üretimde Ustalık”, “Dijital”, “Markalı İçerik ve Eğlence”, “Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik”, “Sosyal Medya”, “Mobil” ve “PR” olmak üzere 13 dalda toplam 41 ödül kazanarak en çok ödül alan kurumlar arasına girdi.

Vodafone “Red Fi Sponsorluk Kurtarılan İmzalar” kampanyasıyla “Medya” dalında Büyük Ödül’e layık görülürken, “Özür Dileriz – Atlama”, “Özür Dileriz – Meteor”, “Özür Dileriz – Balina”, “#BizKaraKartalız”, “Baba Ben Uyuyamıyorum”, “Red Fi Retweet to Watch”, “Free WiFi – Kürk”, “Kamyon Yazıları”, “Vodafone Park #AnnelerGünü”, “Canım Telefonum”, “Efsane Geri Dönüyor”, “Free WiFi – Hırsız”, “Free Wi-Fi Papaz”, “Yavaş İnternet – Cımbız – Dövme – Yarabandı”, “Treephone”, “Red Pass Foursquare check-in History”, “İzlesene Data Calculator”, “Yarını Kodlayanlar” ve “Girişimcilikte Önce Kadın” gibi proje ve çalışmalarıyla da 21 Felis ve 19 Başarı Ödülü’nün sahibi oldu. Diğer yandan, Y&R Team Red Istanbul, Tribal Worldwide Istanbul, Mindshare Turkey, Kala Film, C-Section ve Benchmark, Vodafone için hazırladıkları kampanyalarla ödül kazanan ajanslar arasında yer aldı.

Engin Aksoy: “Müşterisini dinleyen bir markayız”
İletişim teknolojileriyle herkesin hayatını kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, müşterisini dinleyen, müşterisinin istek ve ihtiyaçlarına göre hizmetlerine şekil veren bir markayız. Her zaman en yeni iletişim mecralarını kullanarak abonelerimize ulaşmayı ilke ediniyoruz. Bunun için dijitalleşmeyi inovatif pazarlama anlayışımızın kalbine koyuyoruz. İnovatif bir pazarlama stratejisi için sürekli değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak yetmiyor. Uzun soluklu bir pazarlama stratejisinde gelişen trendleri takip ederek oluşabilecek ihtiyaçları öngörmek; bunları yenilikçi mecraları kullanarak müşteriye sunmak, müşteriyi hem memnun edip hem de şaşırtmak gerekiyor. Bu bakış açısıyla hayata geçirdiğimiz pazarlama iletişimi kampanyalarıyla gurur duyuyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Felis Ödülleri’nde en çok ödül alan kurumlar arasına girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde de medya ve kreatif ajanslarımızla olan güçlü ve verimli işbirliklerimizi sürdüreceğiz.”

Vodafone Türkiye 2017 Felis Ödülleri Tam Listesi
Açıkhava/ Ünite Kategorileri – Billboard/ Felis Ödülü: Özür Dileriz – Atlama (Y&R Team Red Istanbul)
Basın/ İletişim / Telekomünikasyon / Felis Ödülü: Özür Dileriz – Atlama (Y&R Team Red Istanbul)
Basın/ Başarı Ödülü: Özür Dileriz – Atlama (Y&R Team Red Istanbul)
Doğrudan Pazarlama / Dijital Platformların Kullanımı / Felis Ödülü: Vodafone – #BizKaraKartalız (Tribal Worldwide Istanbul)
Film / Televizyon ve Sinema Kategorileri – İletişim/Telekomünikasyon / Felis Ödülü: Baba Ben Uyuyamıyorum (Y&R Team Red Istanbul)
Film / İnternet Filmleri Kategorileri – İletişim/Telekomünikasyon / Felis Ödülü: Özür Dileriz – Meteor (Y&R Team Red Istanbul)
Film / Başarı Ödülleri: Özür Dileriz – Atlama, Özür Dileriz – Balina, Özür Dileriz – Meteor (Y&R Team Red Istanbul)
Medya / Mecra/Kanal Kategorileri – En İyi Sponsorluk Kullanımı, İçerik Kategorileri – Ürün Yerleştirme / Vodafone Red Fi Sponsorluk Kurtarılan İmzalar (1 Büyük Ödül + 2 Felis) (Mindshare Turkey)
Promo & Aktivasyon / Yarışmalar ve Promosyonel Oyunların Kullanımı (Dijital Dahil) / Felis Ödülü: Red Fi Retweet to Watch (Mindshare Turkey)
Üretimde Ustalık / Sanat Yönetimi, Prodüksiyon Tasarımı, Yönetmen / 3 Felis Ödülü: Kürk (Kala Film)
Üretimde Ustalık / Tipografi / Felis Ödülü: Kamyon Yazıları (Y&R Team Red Istanbul)
Dijital / Genel Kategoriler – Kullanıcının Yarattığı İçerik Kullanımı, Engagement Stratejisi (Tüketiciyle Bağ Kurma) / Felis Ödülü: #BizKaraKartalız (Tribal Worldwide Istanbul)
Dijital / Genel Kategoriler – Gerçek Zamanlı Pazarlama Aktiviteleri / Felis Ödülü: Vodafone Park #AnnelerGünü (Tribal Worldwide Istanbul)
Dijital / Genel Kategoriler – Mikro Site / Felis Ödülü: Canım Telefonum (C-Section)
Dijital / Genel Kategoriler –Banner/Rich Media Uygulamaları / Felis Ödülü: Efsane Geri Dönüyor (C-Section)
Dijital / Başarı Ödülü: FreeZone Salla Dolsun (C-Section)
Dijital / Reklam Filmi Kategorileri – İletişim/Telekomünikasyon / Felis Ödülü: Free WiFi – Kürk (Y&R Team Red Istanbul)
Dijital / Başarı Ödülü: Free WiFi – Hırsız (Y&R Team Red Istanbul)
Markalı İçerik ve Eğlence / Kullanım ve Entegrasyon Kategorileri – Kullanıcının Yarattığı İçeriğin Kullanımı / Felis Ödülü: Vodafone – #BizKaraKartalız (Tribal Worldwide Istanbul)
Markalı İçerik ve Eğlence / Spor Kategorileri – Spor Olaylarında Sosyal Medya / Felis Ödülü: Vodafone Park #AnnelerGünü (Tribal Worldwide Istanbul)
Markalı İçerik ve Eğlence / Başarı Ödülü: Vodafone – #BizKaraKartalız (Tribal Worldwide Istanbul)
Markalı İçerik ve Eğlence / Kullanım ve Entegrasyon Kategorileri – Online Markalı İçerik – Video Dışında Kalan Türler / Felis Ödülü: Red Fi Senaryo Entegrasyonları (Mindshare Turkey)
Markalı İçerik ve Eğlence / Başarı Ödülü: Red Fi Retweet to Watch (Mindshare Turkey)
Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik / Kurum / Kuruluş / Marka Sosyal Sorumluluk Projeleri – Çevre Alanı / Felis Ödülü: Treephone (Y&R Team Red Istanbul)
Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik / Başarı Ödülü: Treephone (Y&R Team Red Istanbul)
Sosyal Medya / Başarı Ödülü: Red Fi Retweet to Watch (Mindshare Turkey)
Medya / Veriden Çıkan İçgörü Kullanımı / Başarı Ödülü: Red Pass Foursquare check-in History (Mindshare Turkey)
Medya / Gerçek Zamanlı Veri Kullanımı / Başarı Ödülü: İzlesene Data Calculator (Mindshare Turkey)
Promo ve Aktivasyon Kampanyaları / Başarı Ödülü: Vodafone – #BizKaraKartalız (Tribal Worldwide Istanbul)
Medya / En İyi Sponsorluk Kullanımı / Başarı Ödülü: Vodafone – #BizKaraKartalız (Tribal Worldwide Istanbul)
PR / İçerik Üretimi/ Başarı Ödülü: Vodafone Park #AnnelerGünü (Tribal Worldwide Istanbul)
Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik / Başarı Ödülü: Yarını Kodlayanlar (Habitat Derneği)
Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik / Başarı Ödülü: Girişimcilikte Önce Kadın (Benchmark)
Üretimde Ustalık / Fotoğraf / Başarı Ödülü: Free Wi-Fi Papaz (Y&R Team Red Istanbul)
Mobil / Banner/ Başarı Ödülü: Yavaş İnternet – Cımbız – Dövme – Yarabandı(Y&R Team Red Istanbul)

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz