VODAFONE-GETİR İŞBİRLİĞİYLE MARATON GÖĞÜS NUMARALARI EVLERE TESLİM

0
204

Vodafone ve Getir işbirliği kapsamında, Vodafone 39. İstanbul Maratonu Halk Koşusu’na İstanbul’dan katılacakların göğüs numaraları evlerine teslim edilebilecek. Getir’den 20 TL’lik herhangi bir sipariş veren İstanbullu katılımcılar, sipariş kapsamında maraton göğüs numaralarını da ücretsiz olarak sepetine ekleyebilecek.

10 Kasım 2017 – İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda 12 Kasım Pazar günü “Çocuklarımızın geleceği için koşuyoruz” temasıyla düzenlenecek Vodafone 39. İstanbul Maratonu kapsamında bu yıl bir ilke imza atılarak göğüs numaraları Getir’le evlere teslim edilebilecek.

Yüzlerce ürünü ortalama 10 dakikada 7/24 kullanıcıya ulaştıran mobil uygulama Getir’den 20 TL’lik herhangi bir sipariş veren İstanbullu katılımcılar, maraton göğüs numarasını da ücretsiz olarak sepetine ekleyebilecek. Böylece, göğüs numaraları evlere teslim edilerek İstanbullular için önemli bir kolaylık sağlanacak. Göğüs numarası, Getir uygulaması içinde maratonla ilgili diğer ürünlerle birlikte “Maraton” kategorisi altında yer alacak.

Yaklaşık 30 bin çipli koşucu bekleniyor

Vodafone İstanbul Maratonu, maraton (42,195 km), 15 kilometre koşusu, 10 kilometre koşusu ve halk koşusu olmak üzere 4 ana kategoride koşulacak. Avrupa’nın en iyi 11, dünyanın en iyi 22 maratonundan biri olan maratona bu yıl yaklaşık 30 bin çipli sporcunun katılması bekleniyor. Maratonda yüz bine yakın İstanbullu da Asya’dan Avrupa’ya yürüyecek.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz