Wekey Pocket 2 İsimli Klavye Dünya Üzerindekilerin En İncesi

0
147

Wekey Pocket 2 isimli klavye, şimdiye kadarki sürede Dünya’nın en ince klavyesi sloganı ile birlikte karşımıza çıkmakta.

Sadece 6 mm kalınlığında olan klavye, 95 gram ağırlığa sahip. Klavyenin boyutları ise 176×86 mm.

Ortadan ikiye katlanabilen Wekey Pocket 2, cihazlarınıza Bluetooth 3.0 üzerinden bağlanıyor. Wekey Pocket 2, birden fazla cihaz ile eşleştirilebiliyor. Eşleştirdiğiniz cihazlardan birisini açtığınız anda klavye, otomatik olarak bağlantı kuruyor.

Klavye tuşları basınçla çalışan dokunmatik paneller üzerine kurulu. Tuşların altında herhangi bir mekanizma bulunmamasına karşın geliştirici ekip, kısa bir süre içerisinde klavye içerisinde çok rahat bir şekilde yazabileceğinizi belirtiyor.

Klavyenin bir diğer özelliği ise, yanında bulunan küçük touchpad. Bu touchpad aracılığı ile destekleyen cihazlarınızda fare imlecinizi kullanabilir ve 3D Touch desteği sayesinde tıklayabilirsiniz.

180 mAh batarya kapasitesine sahip olan ince klavye Wekey Pocket 2, günde 2 saat kullanımla 1 aylık bir batarya ömrü vadediyor. Klavye, suya dayanıklı. iOS, Android ve Windows Phone mobil işletim sistemleriyle uyumlu.

Teslim tarihi ve fiyatlar

Şimdiye kadar üretilen en ince klavye olan Wekey Pocket 2, Kickstarter üzerinden desteklerinizi bekliyor.

Klavye üzerinde Türkçe karakterler bulunmuyor. Lakin klavye QWERTY diziliminde olduğu için, bağladığınız cihazınızda klavye dilini Türkçe seçmeniz durumunda Türkçe karakterler ilgili tuşlarda konumlandırılacak.

Şubat 2018’de teslimatı planlanan ürünün Türkiye’ye kargo tutarı 25$. Tabii ki kargo ücreti, gümrük limitine dahil değil.

Ürünün bazı paketleri;

1 Adet Wekey Pocket 2 (500 Stok) –> 39$
1 Adet Wekey Pocket 2 (300 Stok) –> 44$
1 Adet Wekey Pocket 2 –> 49$
2 Adet Wekey Pocket 2 (200 Stok) –> 77$

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz