WhatsApp Business nedir?

0
177

WhatsApp’ın uzun süredir haberlere konu olan yeni uygulaması WhatsApp Business’ın tam sürümü Google Play canlı iddaa Store üzerinden yayınlandı. WhatsApp’ın klasik logosunun B harifyle değiştirilmiş logosuyla dikkat çeken WhatsApp Business ne işe yarıyor? WhatsApp Business’ın özellikleri neler ve nasıl kullanılacak?

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a önemli bir yan uygulama geliyor. Gelen son haberlere göre Google Play’de yayınlanmaya başlayan WhatsApp Business birçok kişi tarafındam merak ediliyor. İşletmelere özel bu uygulama birçok küçük işletmecinin iletişim iddaa oyna sorununa çözüm olacak.

WHATSAPP BUSINESS NEDİR?

WhatsApp bir süredir, işletmeler için WhatsApp’a ek özellikler getiren sürümü WhatsApp Business’ı test sürüşüne çıkarmıştı. Beta sürümünde bile 100 binden fazla indirilen uygulamanın final sürümü Google Play Store’da yayınlandı. Şimdilik uygulamayı çok fazla kişi indirmese de, canlı bahis siteleri beklenen uygulama bakalım ilerleyen zamanlarda fazlasıyla indirilmesi bekleniyor. Uygulama şimdilik sadece Android kullanıcıları için indirmeye sunulmuş durumda. Ancak ilerleyen zamanlarda WhatsApp iOS versiyonu için de uygulamayı çıkaracağı düşünülüyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz