WhatsApp Hikayeler Özelliği İçin Geri Adım Atabilir

Akılı telefonların ve tabletlerin vazgeçilmez uygulamaları arasında ilk sırada gelen ve Dünya üzerinde 1 Milyara yakın kullanıcı ile karşımıza çıkan WhatsApp’ta son gelen güncellemeden sonra kullanıcıların tepkileri giderek artmaya başladı.

0
436

Özellikle anlık mesajlaşma programı olarak hayatımıza girdikten sonra kısa süre içerisinde dünyanın en popüler uygulaması olan WhatsApp’ın Şubat ayı içerisinde getirdiği hikayeler güncellemesi kullanıcıların birçoğu tarafından tepki aldı. Özellikle uygulamanın artık kendi çizgisinden çıktığı konusunda gelen tepkiler üzerine sessizliğini koruyan WhatsApp’ın bundan sonra karşımıza nasıl bir güncelleme ile geleceği merak konusu olmaya başladı.

WhatsApp’ın sosyal ağlar gibi getirdiği hikayeler kısmı içerisinde 24 saat süren paylaşımın ardından durumunuz otomatik olarak sistem tarafından siliniyor. Bu durum karşısında şikayetlerini dile getiren kullanıcıların tepkilerine şuan için bir cevap vermeyen firma bakalım bu konuda açıklamayı ne zaman yapacak.

Kullanıcıların anlık mesajlaşma programı içerisinde tercih ettiği favoriler uygulamasını kaldırdıktan sonra Hikayeler uygulamasını getirmesinden sonra kişilerin artık mesaj atmak için farklı yöntemler tercih etmesi olumsuz tepkilerin giderek artmasına neden oldu.

Yakın zamanda WhatsApp’ın bu konuda bir açıklama yapacağı ve uzun zamandır üzerinden çalıştığı hikayeler kısmında geri adım atacağı konusunda beklentilerin giderek artmasında sonra bakalım WhatsApp en yakın güncellemesi ile program üzerinden ne gibi değişiklikleri kullanıcıların hizmetine sunacak.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz