WhatsApp İçerisinde Beklenen Sonunda Olacak

0
223

Popüler hale gelen mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, yanlış gönderdiğiniz mesajları yolladığınız alıcınız daha okumadıysa silmenizi sağlayabilecek özelliğin test aşamasına başladı.

WhatsApp kullanıcıları kısa bir süre sonra merakla bekledikleri bir özelliğe kavuşabilir. WABetaInfo’nun haberine göre, WhatsApp, Android ve iOS cihazlarda gönderilen mesajın silinmesini sağlayacak “Herkes için sil” işlevinin testlerine başlandı. İeriğe göre, özel çağırma sunucusu başarıyla çalışıyor ve mesajları siliyor.

Yine de, çoğu kullanıcı bu özelliğe hâlâ erişemeyecek ve Facebook’a ait olan haberci sonunda herkes için uzaktan erişime olanak tanıyana kadar beklemek zorunda kalacak.

WABetaInfo tarafından alınan ekran görüntülerine göre, geri çağrılan metinler de hem Android hem de iOS aygıtlarında Bildirim Merkezi’nden kaybolacak.

WhatsApp’ın kodundaki bu işlevselliği gösteren işaretler fark edilmeye başlandığında dedikodular web’da dolanmaya başladı. Şirketin özelliği Haziran’dan birkaç ay sonra etkinleştirebileceği söyleniyor.

Aslında, Windows Phone için bir Ağustos beta sürümünde ‘Herkes için sil’ çoktan ortaya çıkmıştı Bu da özelliğin yakında Android ve iOS’a gelenbileceğinin güçlü bir gösterge. Ne yazık ki, zaman hakkında net bilgi yok. O zamana kadar metinlerinizi yazarken uyanık olmaya devam edin.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz