Xiaomi’den Çerçevesiz Ekranlı Mi Mix 2 Geliyor

0
439

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Xiaomi, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü ve özellikle ekran – gövde oranı ile büyük ilgi gördüğü Mi Mix modelinin yeni versiyonunu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.
izmir escort

2016 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sunulan ve %91.3 gibi bir ekran – gövde oranına sahip olan Xiaomi Mi Mix modeli güncelleme alacak. Xiaomi Mi Mix 2 adı verileceği düşünülen yeni cihaz bir önceki modeli ile benzer özelliklerle kullanıcılara sunulacak yalnız bazı tasarımsal ve donanım değişikliklerini beraberinde getirecek.

Özellikle tasarımıyla geçtiğimiz yıl piyasaya çıktığı ilk günden itibaren olumlu eleştirilerin sahibi olan Mi Mix modelinin en dikkat çeken yönü ise ekran gövde oranı olarak görülmüştü.  6.4 inç ekran boyutu ile piyasaya giriş yapan modelin güncel versiyonu olan Mi Mix 2 modeli de aynı ekran boyutunda fakat ekran gövde oranı olarak %93 seviyesini görecek.

Xiaomi Mi Mix 2 modeli hakkında detaylı bilgiye sahip olunmamakla birlikte özellikle şık tasarımı ve ekranının en çok dikkat çekecek olan özellikleri olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz