Yazarların Beşiktaş Yorumu

0
241

Yıpratıcı Porto deplasmanından 3-1 gibi net bir skorla galip ayrılan ve 4 gün sonrasında evinde Konyaspor’u konuk eden Beşiktaş 2-0 gibi rahat bir galibiyet aldı. Yazarların Beşiktaş – Konyaspor yorumlarını derledik.

“Beşiktaş Porto ile Sanki 10 Gün Önce Maç Yaptı”

NTVSpor’da yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, “Beşiktaş Porto ile sanki 10 gün önce maç yaptı. İnanılmaz bir arzu ve istekle Beşiktaş başladı ki, bu sıcağa kar dayanmazdı ve dayanmadı da 10. Dakika da Cenk golünü attı.” Cenk’in performansına da dikkat çeken Rıdvan Dilmen, “Negredo ben nasıl bir yere geldim? Manchester City’de bile daha fazla forma şansı buluyordum demiştir kendine” ifadeleriyle hem Cenk’i överken hem de Negredo’nun fazla forma şansı bulamamasını normal olarak nitelendirdi. “Negredo maça başladığında çok istekliydi. Hatta o kadar istekliydi ki bir saniye geç davransa kırmızı kart bile görebilirdi” ifadelerini kullandı.

“Quaresma Bana Saygı Duyacaksınız Diyor”

NTVSpor’da yayınlanan 90+ programında konuşan Mehmet Demirkol, “Quaresma bu yaşında bana saygı duyacaksınız diyor. Quaresma futbola başladığında aynı takımda C. Ronaldo vardı. İkisinin kariyerinin bu denli ayrılmasının arasındaki temel fark oyunu sevmeleri ve oyundaki pozisyon sadakatleriydi. Şimdi oyun seviyesi olarak demiyorum ama oyun isteği, oyunu sevmesi ve oyundaki pozisyon sadakati olarak C. Ronaldo ile eşit seviyede.

Şenol Güneş, Spor Servisi programına konuk olduğunda herkese Quaresma’yı örnek gösterdiğini anlatmıştı” ifadeleriyle Quaresma’nın sporcu kimliğini öne çıkardı.

Quaresma’nın 66. Dakikada attığı golün harika bir gol olduğuna değinen Demirkol, “Quaresma abartarak söylüyorum, karşısındaki futbolcuları yok sayarak, siz kimsiniz ben sizi geçerim edasıyla geçti ve golünü attı” ifadelerini kullandı ve son zamanlarda izlediği en güzel golünde Quaresma’dan geldiğini ifade etti. Futbol dünyasındaki en son gelişmeleri ve en yüksek oranları Betboo mobil sitesinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kaynak: mobil-bahis.co

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz