Yeni Iphone 8 ve IPhone 8 Plus, Setur Duty Free’de

0
186

Setur Duty Free Sabiha Gökçen Havalimanı SeturTech ve Kapıkule sınır kapısı mağazalarında farklı renk ve model çeşitleriyle yeni Iphone 8 ve IPhone 8 Plus’ı tüketicilerle buluşturuyor.

Türkiye’nin en yaygın gümrüksüz satış mağazaları zinciri olan Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu salonunda yer alan elektronik ürünler mağazası SeturTech ve Kapıkule sınır kapısı mağazalarında yeni Iphone 8 ve IPhone 8 Plus satışlarına başladı. Türkiye Duty Free mağazalarında Apple marka ürünlerini satan ilk ve tek kurum olan Setur Duty Free’nin SeturTech ve Kapıkule sınır kapısı mağazalarında, farklı renk ve model çeşitleriyle satışa sunulan ürünler, KDV avantajı ile 829 € başlangıç satış fiyatı ile tüketicilerle buluşuyor. Yeni IPhone 8’in yanı sıra IPad, Macbook, Airpod ve Beats ürünleri ve orjinal aksesuar çeşitleri de Sabiha Gökçen havalimanı SeturTech mağazasında tüketicilere sunuluyor.

Setur Duty Free mağazaları, tüm yurtta havalimanları, deniz limanları, sınır kapıları ve diplomatik mağazasıyla 19 bölgede 44 mağazada, gıdadan içeceğe, tütün ürünlerinden kozmetiğe, tekstilden saat ve aksesuar kategorilerine kadar geniş bir ürün yelpazesinde hizmet veriyor.

SETUR HAKKINDA

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan Setur’un turizm alanında verdiği hizmetler; yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, outgoing ve yurt dışı eğitim alanları çatısı altında toplanmıştır.

2001 yılında Türkiye’nin en büyük online kurumsal seyahat portalı BookinTurkey.com’u da bünyesine alan Setur, 2017 yılında portalı Seturbiz.com ismiyle yenileyerek bir adım öteye taşımıştır.

Setur Duty Free tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 15 bin metrekarelik alanda, 19 bölgede, 44 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmakta ve bu faaliyetler Setur yıllık cirosunun önemli bir payını oluşturmaktadır.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz