Yeni Nokia 3310 Resmi Olarak Tanıtıldı

Nokia firmasının geçtiğimiz ay tanıtılacağını duyurduğu Yeni Nokia 3310 modeli dün yapılan mobil kongre fuarında resmen tanıtıldı. Özellikle son yıllarda telefon piyasalarında kendisini yeniden hissettirmek için çalışmalarına başlayan firmanın en popüler telefonu olan 3310 ile yeniden karşımıza çıkması kullanıcıların dikkatini çekme başardı.

0
769

Nokia’nın cep telefonu piyasalarından 200 Milyondan fazla sattığı telefonu 3310 modelinin özelikle yeni sürümü ile birlikte karşımıza çıkmasından sonra kullanıcılara farklı renklerde sunuldu.

Ön ve arka kamera özelliği bulunan, aynı zamanda telefonda USB girişi ve dokunmatik ekran teknolojisine de yer veren firmanın yeni 3310 modelini kullanıcılarına sarı, yeşil ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile sundu.

Akıllı telefon piyasalarından oldukça uzak kalan ancak son zamanlarda piyasalarda kendisine yer bulmak için atılımlarına devam eden firmanın yeni 3310 modeli ile ilgili bazı bilgileri paylaşalım..

Nokia 3310 Genel Teknik Özellikleri

Telefonun ekran boyutunun alışılmış olan boyut dışarısında bir ekran ile gelmesi kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösterecek. Sebebi ise eski 3310 modelinin aksine daha şık ve modern bir görüntüye kavuşan bu telefonun birçok kullanıcı tarafından şimdiden büyük beğeni kazanmış olması.

2.4 inçlik ekran boyutu ile karşımıza gelen bu telefonda bulunan ekran tipi ise QVGA ekran. Buradan 2 MP arka kamera bulunduran telefonun işletim sistemi olarak kullandığı sistem ise Nokia Series 30 + işletim sistemi olarak dikkat çekiyor. Micro SD kart desteği de bulunan bu telefonda özelikle kullanıcıların istedikleri verileri artık bilgisayarlarına ve diğer cihazlara atma şanslarının bulunmasından sonra bu telefonun 2017 yılında nasıl bir satış rakamı yakalayacağı merak konusu olmaya başladı.

Telefonunun efsane oyunlarının başında gelen yılan oyunu ile kullanıcıların karşısına çıkan bu yeni versiyon telefonda oyunun farklı modülleri yine kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösterecek. Bu durum karşısında yapmanız gereken sadece bu telefonun oyunlar menüsünde bulunan yılan oyununu oynayarak eski günleri hatırlamak olacaktır. Nokia 3310’ün resmen tanıtılmasından sonra ülkemizde hangi fiyat üzerinden satışa sunulacağı merak konusu iken firmadan resmi açıklama yapıldı ve Nokia 3310 almak isteyen kullanıcıların ödemek zorunda olduğu rakam 270 TL olarak açıklandı.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz