Zenfone 3 Zoom Modelinin Çıkışı Ertelendi

Uzun zamandır piyasalarda merakla beklenen bir telefon olan Asus firmasının yeni amiral gemisi Zenfone 3 Zoom’un çıkış tarihi ertelendi.

1
471

Asus firmasının telefon piyasalarında boy göstermeye başlamasından sonra en çok satan modellerinin arasında gelen Zenfone modellerinin son sürümü ve amiral gemisi olacak olan Zenfone 3 Zoom modelinin üzerinden farklı çalışmalar yapan firmanın ürünün satışını biraz askıya aldığını açıklaması kullanıcılar arasında hayal kırıklığı yaşanmasına neden oldu.

Geçtiğimiz hafta arasında uzak doğu ülkesi Tayvan’da telefonun resmi olarak satışına başlayan firmanın özellikle Avrupa ve Amerika kıtasında yer alan ülkeler için telefonun çıkış tarihini biraz ertelemek zorunda kaldı.

2017 yılında rakipleri ile pazarda rekabet gösterecek kıvama gelen ve özellikle fotoğraf konusunda harika bir optik ve mercek ile gelen bu telefonun nedenli bu kadar gecikmesinde firmanın yaptığı açıklama yüreklere su serpti. Özellikle son zamanlarda telefonlarda meydana gelen aksaklıkların geri dönüşünde sıkıntı yaşayan firmaların olduğunu düşündüğümüz zaman Asus firması da telefonda gördüğü eksik noktaları giderdikten sonra satışa sunacağı açıklaması gündeme geldi.

Bu konuda uzun zamandır kullanıcıların merakla beklediği bir telefon olma özelliğini bünyesinde taşıyan Zenfone 3 Zoom modelinin fiyat olarak 2 Bin 500 TL ile 3 Bin TL arasında bir rakamdan ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. Zenfone serisinin son amiral gemisi olacak olan bu telefon bakalım nasıl bir satış rakamı yakalayacak merak konusu.

1 Yorum

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz